Розклад гуртків ліцею
Гуртки
опорного ліцею №1 ім.М.М.Коцюбинського
Васильківської селищної ради
у 2021-2022 н.р.
№ з/п |
Назва гуртка | Контин-гент | Кіль кість дітей |
Керівник | Час роботи | Місце проведення |
1 | «Стежинами природи» | 1-А | 12 | Ірина ЄГОРОВА | Середа, 14.15 | каб. 102 |
2 | «Мовленеві витинанки» | 1-Б | 12 | Алла ТРУСКАЛ | Середа, 14.15 | каб. 104 |
3 | «Пізнайки» | 2-А | 12 | Ніна ДОЗОРОВА | Четвер 13.30 | каб. 205 |
4 | «Корисні та шкідливі звички» | 2-Б | 12 | Лариса ЄВТУШЕНКО | Четвер 13.30 | каб. 204 |
5 | «Юні інформатики» | 2-В | 8 | Владислав ПОПОВ | П’ятниця, 13.30 | каб. 206 |
6 | «Вчимося граючись» | 3-А | 12 | Оксана СУРИЧ | Середа, 14.15 | каб. 114 |
7 | «Мовленеві витинвнки» | 3-Б | 12 | Світлана ЛЕВЕНЕЦЬ | Середа, 14.15 | каб. 112 |
8 | «Читайлики» | 3-В | 12 | Аліна АРТИЩУК | Середа, 14.15 | каб. 111 |
9 | «Джерельце» | 4-Б | 12 | Вікторія МОРОЗОВА | Вівторок, 13.30 | каб. 203 |
10 | «Юні мовознавці» | 10 | 12 | Юлія ВЕЛИЧКО | Вівторок, 13.30 | каб. 202 |
11 | «Знавці української мови» | 6-11 | 12 | Галина МУКОВСЬКА | Понеділок15.10 | Каб. народо-знавства |
12 | Театральна студія «Мельпомена» | 10 | 12 | Людмила ПРОГОННА | Червер 15.10 | каб. 209 |
13 | Літературна вітальня «Пролісок» | 8 | 12 | Людмила ТАРАНЕНКО | Понеділок15.10 | Каб. народо-знавства |
14 | «Зірниця» | 5-11 | 24 | Олександр БОЙКО | Середа, 15.10 | Спортивна зала |
15 | «Паперопластика» | 5-6 | 12 | Володимир МОРОЗ | Середа, 15.10 | Майс-терня |
16 | «Перлина» | 1-4 | 12 | Оксана ЛЮБЧУК | Вівторок 13.30 | Актова зала |
17 | «Лінгва» | 5 | 12 | Ольга ПОМАЗАН | Середа, 15.10 | Каб. 304 |
18 | «English club» | 7-А | 12 | Оксана КОВАЛЕНКО | Червер 15.10 | каб. 308 |
19 | «Юні екскурсоводи» | 5 | 12 | Ольга НЕСТОР | П’ятниця, 15.10 | каб. 306 |
20 | «STEM-робототехніка» | 8 | 8 | Юрій СВІТЛИЧНИЙ | Середа, 15.10 | каб. 309 |
21 | «Шахи» | 7-11 | 12 | Вікторія СПОДІНА | Вівторок, 15.10 | Спортивна зала |
22 | «Юні олімпійці» | 8-9 | 12 | Алла БОНДАРЕНКО | Понеділок15.10 | Спортивна зала |
23 | «Бобер» | 6 | 8 | Володимир ГАЛИЧ | Червер 15.10 | каб. 206 |
24 | Математичний калейдоскоп | 5 | 8 | Олександра МІЦИК | Червер 15.10 | каб. 305 |
25 | «Хімія їжі» | 7-9 | 10 | Ніна ІВАНЧЕНКО | Вівторок, 15.10 | каб. 314 |
26 | «Цікава математика» | 5 | 8 | Тетяна ІЛЬЧЕНКО | Червер 15.10 | каб. 312 |
27 | «Гурток етикету і гарних звичок» | 8-Б | 12 | Людмила НАГОРНА | Червер 15.10 | каб. 312 |
28 | «Юні натуралісти» | 6 | 12 | Наталя КОШОВА | Вівторок, 15.10 | каб. 213 |
29 | «Юні географи» | 7-9 | 12 | Ольга ЯНАТЬЄВА | Середа, 15.10 | каб. 303 |
30 | «Юні майстрині» | 5-6 | 12 | Тамара МАКСИМЧУК | Вівторок, 15.10 | каб. 215 |
31 | «Юний фізик» | 11 | 8 | Юлія АТАМАНЮК | Вівторок, 15.15 | каб. фізики |
32 | Гурток знавців рідної мови | 7-А | 10 | Людмила СТАНКОВА | П’ятниця, 15.10 | каб. 302 |
33 | «Цікава інформатика» | 5 | 8 | Ірина ПАТАЛАХА | Червер 15.10 | каб. 208 |
34 | «Книжкове місто» | 3-7 | 12 | Інна ШЕВЧЕНКО | П’ятниця, 14.15 | Бібліо-тека |
35 | Євроклуб «Глобус» | 7-9 | 10 | Тетяна СИДОРЕНКО | П’ятниця, 14.15 | каб. 208 |
Клуби та об’єднання
Клуб «Шкільна медіація» (5-10 кл.)
Клуб «Пізнай себе» (1-4 кл.)
Дитячо-юнацька козацька організація «Юна Січ» (2-11 кл.)
Волонтерський загін «Поклик» (5-11 кл.)
Рада лідерів учнівського самоврядування (8-11 кл.)